Bukkit Türk - Sözleşme
Eklenti paketini satın aldığınızda tüm bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Bukkit Türk, bu koşulları bilgi vermeksizin değiştirme ve bu koşullardan herhangi birine uymayan kişilere cezai işlem uygulama hakkına sahiptir.

- Ürünü başka birisiyle kullanmak istiyorsanız tum sorumluluğunu üstlenmiş olursunuz. Eğer ki yayılma söz konusu olursa bilgiler dahilinde işlem uygulanır.

- Ürünün lisansını kırmanız yasaktır.

- Ürünü tek bir IP adresinde çalıştırabilirsiniz. Onun dışında çalıştırırsanız lisansınız askıya alınır.

- Ürünü yedek alırken GOOGLE DRIVE platformundan başka bir yere yüklemeyiniz. Yedeğinizin izin vermediğiniz kişilerin eline geçmemesi için Bağlantıyı Kısıtla seçeneğini aktif edin.

- Ürün teslim edildiğinde iade mevcut değildir.

- Yan hesaptan ürün satın alamazsınız. Bilgileriniz eşlenirse yasal işlem başlatılır.

- Ürün hakkında yalanlarda bulunamaz. Ürünü ben yaptım gibi gösteremezsiniz ve ürünü satmazsınız.

- Ürün yapımcısına hakaret edemezsiniz. Satın alan kişi siz olmasanız bile izin veridiğiniz kişiler hakarette bulunursa lisansınız silinebilir.

- Ürünü internetiniz olmadan çalıştıramazsınız. İnternete bağladığınız taktirde otomatik olarak lisansınız askıya alınır.

- Güncel bir eklenti paketi satıcısıysanız ürün alımı yapamazsınız.

- Sunucu sahibi siz değil iseniz ürün alımı yapamazsınız.

- Shipy taraflı iade işlemi, gün içerisinde aldıysanız aynı gün içerisinde hesabınıza yatar. 1 iş günü geçer ise ve biz yeni haberdar oluyorsak durumunuzdan iade işleminde 7 tl kesilecektir. Shipy üzerinde satış kazancımızın hafta içerisinde ki toplamı 50 tl değil ise iade işlemleri gecikebilir. Para shipy havuzunda yatıyorsa işlem shipy tarafına kalmış durumdadır.